XII edycja studiów MBA w GFKM – Dyplom nowoczesnego menedżera

Oceń artykuł

42 absolwentów studiów MBA (Master of Business Administration), prowadzonych od 1991 roku przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów, otrzymało w piątek w Ratuszu Staromiejskim dyplomy potwierdzające uzyskanie kwalifikacji niezbędnych w zarządzaniu współczesną firmą. Uroczystość połączona była z inauguracją XII już edycji studiów MBA w GFKM.

– Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów – powiedział prof. dr hab. Wojciech Rybowski, prezes GFKM, w wystąpieniu na uroczystości – otrzymała jako pierwsza w Polsce międzynarodową akredytację IQA (International Quality Accrededitation), przyznawaną przez Central and East European Management Development Association (CEEMAN), przyznawaną wyróżniającym się firmom szkoleniowym w naszej części Europy. CEEMAN jest stowarzyszeniem zrzeszającym 169 szkół biznesu oraz firm szkoleniowych i doradczych z 39 krajów całego świata.

Studia MBA, nobilitujące we współczesnym świecie menedżerskim, prowadzone są w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów przy współpracy z Uniwersytetm Gdańskim, a także z brytyjskim uniwersytetem w Strathclyde i Rotterdam School of Management. Program studiów jest oparty na wzorcach światowych, adaptowanych do potrzeb polskich. Wśród tegorocznych absolwentów studiów MBA znajdują się menedżerowie z największych firm z całej Polski, w tym z wielu prowadzących działalność na Pomorzu, m.in. z Grupy Lotos SA, Futury Leasing SA, Intel Technology Poland SA, Linde Gaz Gdańsk, Optiroc Gniew, Prokom Software.

Źródło: Głos Wybrzeża

Author: jaszewski

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *