Kajakiem po Kaszubach

Wraz z początkiem czerwca większość z nas zaczyna namiętnie myśleć o urlopie, wczasach, wypoczynku. Niektórzy z nas planują spędzenie urlopu już wcześniej rezerwując domek w ośrodku wypoczynkowym czy pokój w pensjonacie a niektórzy nie mają z góry założonych planów związanych z urlopem i decyzje o wyjeździe najczęściej podejmują spontanicznie. Jeśli nie macie jeszcze planów na urlop a chcecie połączyć wypoczynek z aktywnością fizyczną to mamy dla Was coś specjalnego – spływ kajakowy na Kaszubach organizowany w małej miejscowości pod Kościerzyną.

Kajakimlyn.pl jest młodą firmą działającą od ubiegłego roku ale mającą za sobą już wiele udanych spływów kajakowych. Ich bazą jest Korne, mała miejscowość położona około 10 km od Kościerzyny i zaledwie 3km od znanych zarówno w Polsce jak i na świecie Zakładów Porcelany Stołowej Lubiana w Łubianie.

Oferta Kajakimlyn.pl to zorganizowane kompleksowo od początku do końca spływy kajakowe na Kaszubach skierowane zarówno dla kajakarzy z doświadczeniem jak również osób dopiero co rozpoczynających swoją przygodę z kajakarstwem. Firma zapewnia profesjonalne kajaki polietylenowe Aquarius PRO TOUR 47 jak również dowóz sprzętu na początek trasy oraz ich późniejszy odbiór z miejsca zakończenia spływu. W ramach zakończonego spływu istnieje możliwość zorganizowania biesiady w postaci grilla czy ogniska na terenie siedziby firmy którą stanowi stary młyn wodny w miejscowości Korne, oddalonej 8km od Kościerzyny.

Spływ kajakowy Lipusz
Kajakimlyn.pl posiada kilka sprawdzonych tras kajakowych podzielone według stopnia trudności na łatwy, średni oraz trudny dzięki czemu każdy może wybrać coś dla siebie. Trasy te obejmują takie rzeki jak Pilica, Graniczna, Trzebiocha, Wda które przepływają przez takie miejscowości jak Wdzydze Kiszewskie, Lipusz, Łubiana, Garczyn czy Grzybowski Młyn. Istnieje też możliwość indywidualnego dopasowania trasy spływu.

Ceny za udział w spływie wahają się od 35-45 zł osobę czyli 70 lub 90 zł za dwuosobowy kajak. W tej cenie otrzymujemy miejsce w kajaku, wiosło z kamizelką asekuracyjną, transport kajaków i kierowców do samochodów oraz wspominaną wcześniej możliwość biesiadowania po odbytym spływie jak również zwiedzenie starego młyna wodnego w Korne. Ruszamy już od kwietmia – serdecznie zapraszam na nasze spływy kajakowe!

Szczegółowe oraz wyczerpujące informacje na temat spływów kajakowych organizowanych przez Kajakimlyn.pl znajdziecie na stronie internetowej http://www.kajakimlyn.pl

Spływ Kajakowy Korne Kajaki Młyn
 

Zabytkowy młyn w miejscowości Korne

Author: jaszewski

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *