Kino 3D w Kościerzynie

Kino Remus w Kościerzynie to nowoczesne kino 3D które zostało uruchomione w 2011 roku w Sali im. Lubomira Szopińskiego. Wspomniana sala, w Kościerzyna obecna jest od dawna, jednak dopiero przed kilku laty została ona zmodernizowana i rozbudowana, dzięki czemu możemy cieszyć się salą kinową w technologii 3D oraz salą widowiskowo-teatralną.

foto: Kino Koscierzyna

Wchodząc na stronę internetową kina Remus w Kościerzynie, możemy na bieżąco zapoznać się z aktualnym repertuarem, jak również dokonać rezerwacji całkowicie elektronicznie, podobnie jak w największych multipleksach. Wystarczy wybrać interesujący nas seans, wskazać wybrane miejsca oraz podać podstawowe dane by dokonać rezerwacji miejsca. Rezerwacji możemy również dokonać drogą telefoniczną pod numerem telefonu: 508-635-048.

Sala im. Lubomira Szopińskiego w której mieści się kino 3D Remus, dysponuje również nowoczesnym sprzętem nagłośnieniowym oraz oświetleniowym, nowocześnie wyposażoną reżyserką i projektorownią, zapleczem socjalnym dla artystów wraz z salą prób i garderobami oraz kasą biletową z funkcją obsługi internetowej. Ponadto sala dostosowana została do obsługi osób niepełnosprawnych, w tym artystów, część gastronomiczno-barową oraz klimatyzacją na terenie całego obiektu.

Kino Remus 3D w Kościerzynie
ul. 3 Maja, 83-400 Kościerzyna
Telefon: Biuro 58-680-23-60, Kasa 58-680-23-40
Telefon komórkowy: Kasa 508-635-048
www: http://www.kino-remus.pl

Author: jaszewski

Share This Post On

1 Comment

  1. Fotele wygodne, czasem ktoś wysoki zasłania część filmu. Repertuar niestety z wielkim opóźnieniem. Film powinien być moim zdaniem wyświetlany w tygodniu od premiery, a nie tak jak jest tutaj – miesięczne opóźnienie. Powinno też lecieć więcej filmów, nie tylko te światowe hity. Może coś z horrorami? Poza tym jest ok. Nagłośnienie bardzo dobre, dobra restauracja, jedynie nachosy są bardzo drogie. XD

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *