Pożyczka Świąteczna – gdzie i jak?

Zacznę od tego że lato powinno w naszym kraju trwać co najmniej dwa razy tyle, jeszcze nie zdążymy się nim porządnie nacieszyć a mamy już wrzesień czyli częściowo chłodniejsze już dni niż w lipcu czy sierpniu, po nim październik najczęściej kojarzący się kałużami i pierwszymi przymrozkami a potem już listopad i praktycznie wraz z nim początek zimy ponieważ najczęściej właśnie na początku listopada mamy pierwsze opady śniegu. Wraz z pierwszymi tygodniami listopada zaczynamy również myśleć o świętach a jeśli nie my sami to przypomną nam o nich kolorowe reklamy i świąteczne wystroje hipermarketów czy sklepów.

Święta świętami a odpowiednie fundusze z nimi związane to odrębny temat, jedni wydają mniej drudzy więcej, jednak wydatki z nimi związane nie ominą nikogo. Wiele osób przed świętami zaczyna poszukiwać źródła pozyskania dodatkowej gotówki którą później w krótszych lub dłuższych ratach mogliby spłacić. Jeśli w krótkich czyli w ciągu miesiąca czy dwóch to warto skorzystać z pomocy karty kredytowej, jeśli z jakiegoś powodu bank nie chce nam jej wydać możemy skorzystać z popularnych chwilówek którą bez problemu uzyskamy bez wychodzenia z domu. Jeśli gotówkę zamierzamy spłacić w dłuższym terminie pozostaje nam kredyt gotówkowy zaciągnięty w banku.

W zaprzyjaźnionym portalu finansowym w artykule Kredyt świąteczny opisującym sposoby na pozyskanie gotówki przed świętami zostały opisane trzy najbardziej popularne źródła uzyskania małej pożyczki. Pierwszy z nich to oczywiście kredyt gotówkowy, dostępny w każdym banku i jeśli mamy stałą prace to raczej bezproblemowo taki kredyt uzyskamy. Druga opcja – karta kredytowa, trzeba przyznać że w przypadku świąt chyba najbardziej wygodny sposób ponieważ możemy nią zapłacić za zakupy aktualnie w większości sklepów czy hipermarketów. Do tego za jej pomocą możemy również wypłacić gotówkę z bankomatu jeśli nam jej zabraknie. Aby spłacić zadłużenie na karcie najczęściej mamy na to czas 50-kilku dni. Trzecia opcja – chwilówka dla osób które mają problem z uzyskaniem pożyczki w banku oraz dla osób które szukają szybkiej pożyczki którą mogliby szybko spłacić a więc w ciągu 15, 30 czy maksymalnie 60 dni.

Pożyczka świąteczna jak więc widzimy ma kilka różnych obliczy a skąd zdecydujemy się ją zaciągnąć zależy głównie od naszych potrzeb oraz po części również od naszej zdolności kredytowej.

Źródło: Pożyczki świąteczne www.naswieta.eu

Author: jaszewski

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *