Reklamy Powiatu Kościerzyna

Choć dużą część firm reklamuje się obecnie za pośrednictwem internetu, to reklama w formie papierowej nadal cieszy się popularnością. Reklamy Powiatu Kościerskiego należą do jednych z najstarszych biuletynów reklamowych wydawanych na terenie Powiatu Kościerzyna, nie przerwanie już od ponad 5 lat.

Firmy z powiatu kościerskiego – co dwa miesiąca wydawany jest kolejny numer dwu miesięcznika reklamowego, na łamach którego pojawiają się firmy działające na terenie miasta Kościerzyna i okolicznych miejscowości. Nie brakuje zatem firm które swoje siedziby mają na terenie Kościerzyny, jak również tych które działają na terenie mniejszych, sąsiednich miejscowości jak Dziemiany, Stężyca, Szymbark, Lipusz, Korne, Liniewo, Sulęczyno, Węsiory czy Klulkowa huta.

reklamy Kościerzyna

Jakie firmy najczęściej reklamują się na łamach Powiatu Kościerskiego? Nie brakuje komisów czy warsztatów samochodowych czy innych firm związanych z branżą motoryzacyjną, firm budowlanych specjalizujących się zarówno w pokryciach dachowych, ogrodzeniach czy pracach wykończeniowych, jak również firm świadczących inne usługi jak choćby instalatorstwo elektryczne, usługi ślusarskie, monitoring i systemy alarmowe, elektroenergetyczne czy transportowe. Wśród firm reklamujących się na łamach kościerskiej gazetki reklamowej znalazły się również reklamy firm działających w branży turystycznej, oferujące szeroki zakres mebli czy materiały budowlane i malarskie.

Reklamy Powiatu Kościerskiego są dostępne bezpłatnie na terenie sklepów, hurtowni, firm oraz stacji paliw na terenie powiatu Kościerzyna.

Reklamy Powiatu Kościerskiego
wydawca: F.H.U. Mieczysław Bielawa
tel. 691 775 016
e-mail: reklamy@naszakoscierzyna.pl

Author: jaszewski

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *