Sposób na dobrą inwestycje – inwestycja w wino

Sposobów na zainwestowanie środków pieniężnych które udało nam sie odłożyć i chcielibyśmy wypracować na nich dodatkowy zysk, jest kilka. Wszystko zależy od tego czy będziemy chcieli podjąć jakiekolwiek ryzyko czy będziemy woleli zainwestowanie w produkty finansowe na których nie stracimy ani grosza. Oczywiście te najbardziej bezpieczne to lokaty, na nich nie stracimy a zarobimy z zyskiem tyle że, nie oszukując się – zysk ten nie będzie powalający.

Dużo lepszy zysk możemy wypracować np. inwestując w jakiś towar np. popularne jest inwestowanie w złoto jakie oferuje Amber Gold czy inwestycje w wino i whisky oferowane przez Wealt Solutions. Na tej ostatniej ofercie chcielibyśmy się właśnie na chwile zaatrzymać.

Na czym polega inwestycja w wino i czy jest to sposób na dobrą inwestycje?

W skrócie przebiega to tak że dysponując odpowiednią kwotą zakupujemy z pomocą firmy Wealt Solution skrzynki z winem, w jednej znajduje się 12 butelek wina. Są one następnie starannie przechowywane w piwnicy znajdującej się w Wielkiej Brytanii. Czas inwestycji ja i kwota inwestycji uzależniona jest od nas, jednak oczywiście jest pewien próg minimalny a więc okres nie mniejszy niż 2 lata a minimalna kwota inwestycji to 5000 funtów czyli na nasze ok 25 000 zł.

Ile możemy zarobić na takiej inwestycji? Wszystko zależy od tego jak zostanie skonstrowany nasz portfel, ogólnie możemy wypracować zysk na 20-30% w skali roku po nawet 300 -500% w skali 5 lat.

Oczywiście nawiązując współprace z Wealt Solution możemy liczyć na wszelkie informacje na temat całej inwestycji, doradca podpowie nam w jakie wino powinniśmy zainwestować oraz jak będziemy mogli obserwować wartość całej inwestycji. Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat inwestycji w wino wystarczy wypełnienie krótkiego formularza kontaktowego.

Źródło: inwestycja w wino – kredyt-dlafirm.pl , foto: wealth.pl

Author: jaszewski

Share This Post On

1 Comment

  1. Oczywiście, inwestycja w wino jak najbardziej, pod warunkiem że nie kupujemy go sami tylko inwestujemy w takie wino, które przechowywane jest w specjalnie do tego przeznaczonych piwnicach i tam sobie spokojnie leżakuje.

    Post a Reply

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *