O portalu

Portal PomorskieFirmy.pl jest portalem internetowym działającym od sierpnia 2003 roku. Już przez pierwsze miesiące działalności nawiązał szereg udanych form współpracy z których wymienić należy m.in: współprace z gazetą Głos Wybrzeża (niestety już nie istniejąca)- udostępniająca artykuły dotyczące aktualnych wydarzeń oraz umieszczająca na swoich łamach informacje dotyczące portalu oraz z firmą Open Kontakt, dzięki której zainstalowaliśmy na naszych łamach największą w Polsce Internetową Giełdę Biznes Ofert.

Współpracowaliśmy przez te wszystkie lata również z wieloma innymi serwisami internetowymi, informacje dotyczące naszego portalu pojawiły się na łamach wielu uznanych portali internetowych (BiznesNet, BiznesPolska.pl, E-Biznes, Dziennik Internautów, eGospodarka, Gazeta.pl, Wortal Medialny MediaNews, SerwisPrasowy.pl oraz wielu innych).

Objęliśmy patronat internetowy nad targami Gdańska Wiosna Budowlana, Balt-Trans-Port, AirPort Expo, Spływem Kajakowym Ceramików Lubiana oraz Regionalną Pomorską Edycją Rankingu „Liderzy Eksportu”. Nasz portal jest indeksowany przez kilka tysięcy zarówno krajowych jak i zagranicznych wyszukiwarek oraz katalogów internetowych. Głównym celem portalu jest promocja firm działających na terenie województwa Pomorskiego, ale chętnie podejmujemy się promowania również firm działających na terenie całej Polski.

Jesteśmy częścią Grupy Banki24 – grupy portali finansowych