O portalu

Oceń artykuł

Portal PomorskieFirmy.pl jest portalem internetowym działającym od sierpnia ‚2003 rok. Już przez pierwsze miesiące działalności nawiązał szereg udanych form współpracy z których wymienić należy m.in: współprace z gazetą Głos Wybrzeża (niestety już nie istniejąca)- udostępniająca artykuły dotyczące aktualnych wydarzeń oraz umieszczająca na swoich łamach informacje dotyczące portalu oraz z firmą Open Kontakt, dzięki której zainstalowaliśmy na naszych łamach największą w Polsce Internetową Giełdę Biznes Ofert.

Współpracowaliśmy przez te wszystkie lata również z wieloma innymi serwisami internetowymi, informacje dotyczące naszego portalu pojawiły się na łamach wielu uznanych portali internetowych (BiznesNet, BiznesPolska.pl, E-Biznes, Dziennik Internautów, eGospodarka, Gazeta.pl, Wortal Medialny MediaNews, SerwisPrasowy.pl oraz wielu innych).

Objęliśmy patronat internetowy nad targami Gdańska Wiosna Budowlana, Balt-Trans-Port, AirPort Expo, Spływem Kajakowym Ceramików Lubiana oraz Regionalną Pomorską Edycją Rankingu „Liderzy Eksportu”. Nasz portal jest indeksowany przez kilka tysięcy zarówno krajowych jak i zagranicznych wyszukiwarek oraz katalogów internetowych. Głównym celem portalu jest promocja firm działających na terenie województwa Pomorskiego, ale chętnie podejmujemy się promowania również firm działających na terenie całej Polski.