Agata Meble Gdańsk – salon meblowy

Salony Agata Meble zlokalizowane są w wielu średnich i dużych miastach w całej Polsce, a jednym z nich jest Gdańsk. Gdzie dokładnie znajduje się salon, jakie meble można w nim kupić i co jeszcze warto wiedzieć na temat marki?

Agata Meble to dziś jedna z najpopularniejszych w Polsce sieci wielkopowierzchniowych salonów mebli oraz wyposażenia wnętrz. W salonach tych można kupić meble potrzebne do urządzenia wszystkich pomieszczeń w domu, a także wiele elementów dekoracyjnych wpływających na finalną aranżację.

Agata Meble – Krótka historia firmy

Agata Meble to firma z wieloletnią tradycją, której historia sięga roku 1952. To właśnie wtedy powstało państwowe przedsiębiorstwo, które nosiło wówczas nazwę Bytomskie Fabryki Mebli. Przez kolejne dekady pracownicy firmy zdobywali doświadczenie i wykorzystywali je, dokonując w firmie licznych transformacji i modyfikacji. Baczna obserwacja światowych trendów w zakresie aranżacji pozwala firmie udostępniać klientom meble czołowych producentów z całego świata. Obecnie sieć jest prywatną spółką z polskim kapitałem, a od momentu prywatyzacji rozwój firmy nabrał jeszcze większego tempa. Na chwilę obecną w Polsce funkcjonuje ponad trzydzieści salonów Agata Meble, w których na klientów czekają nie tylko wysokiej jakości produkty, ale również wykwalifikowani doradcy i eksperci.

Agata Meble Gdańsk

Foto: Agata Meble

Agata Meble – gdzie znajduje się salon w Gdańsku?

Salon Agata Meble znajduje się w Gdańsku przy ulicy Przywidzkiej 10 (na terenie Morskiego Parku Handlowego i Designer Outlet Gdańsk Szadółki) i pod tym samym adresem klienci znajdą jeden z magazynów odbioru zamówionych mebli. Drugi magazyn zlokalizowany jest przy ulicy Pałacowej 26. Salon jest czynny od poniedziałku do soboty od godziny dziesiątej do dwudziestej oraz w tych samych godzinach we wszystkie niedziele handlowe.

Klienci mogą zdecydować się na odbiór osobisty lub też na dostawę, której cena rozpoczyna się od 74 złotych w przypadku produktów ważących do 51 kilogramów. Cena dostawy rośnie proporcjonalnie do gabarytów zakupów, a maksymalny koszt wynosi 184 złotych za zakupy ważące od 601 kilogramów do 1 tony. Cena za każdą dostawę jest również wyższa, jeśli dotyczy ona strefy Premium. Dodatkowym udogodnieniem dla klientów jest możliwość wynajmu samochodu dostawczego. W salonie klienci mogą kupić wyposażenie do domu i skorzystać ze studia projektowania kuchni zgodnie z najnowszymi trendami oraz z uwzględnieniem indywidualnych preferencji.

Jakie meble znajdują się w ofercie Agata Meble?

Bogata oferta salonu Agata Meble zawiera wszelkie możliwe opcje do wszystkich pomieszczeń w domach i mieszkaniach, a mianowicie meble wypoczynkowe, takie jak narożniki, fotele, komplety wypoczynkowe czy szezlongi, a także szafy, łóżka, stoły, meble biurowe, garderoby, kanapy, regały czy komody. W rezultacie podczas jednej wizyty w salonie można z powodzeniem zaaranżować salon, kuchnię, nowoczesną łazienkę, pokój dziecka i domowe czy też służbowe biuro. Firma oferuje meble ponad dwustu polskich i zagranicznych producentów, kierując się zawsze najwyższą jakością.

Kuchnie i AGD – co znajduje się w ofercie?

Kuchnia to nie tylko stylowe meble, których nie brakuje w salonach Agata Meble, ale znacznie więcej funkcjonalnych elementów. W gdańskim salonie Agata Meble znajdują się systemy kuchenne i zestawy mebli kuchennych z frontami klasycznymi, frezowanymi czy przeszklonymi. Dzięki temu możliwe jest urządzenie kuchni zarówno w stylu nowoczesnym, jak i angielskim czy prowansalskim. Ponadto oferta obejmuje również blaty, uchwyty, wyposażenie szuflad i szafek, płyty kuchenne, lodówki, zmywarki, okapy czy kuchenki mikrofalowe. Ogromny wybór sprawia, że można z powodzeniem dopasowywać poszczególne elementy, aby stworzyć kuchnię swoich marzeń, która będzie nie tylko praktyczna, ale też będzie ujmowała swoimi walorami estetycznymi.

Jakie akcesoria znajdują się w ofercie salonu Agata Meble?

Jest to zdecydowanie najobszerniejsza kategoria w całej ofercie i można z dużym prawdopodobieństwem założyć, że większość klientów znajdzie w salonie wszystko, czego potrzebuje. Do popularnych akcesoriów oferowanych przez Agata Meble zaliczają się między innymi wszelkiego rodzaju tekstylia i dywany, suszarki, ociekacze i pojemniki na żywność, noże, miski, czajniki, małe AGD, garnki i inne naczynia, a także serwisy obiadowe, sztućce czy dzbanki. Klienci poszukujący akcesoriów biurowych, dekoracji do salonu, łazienki czy też do pokoju dziecka również znajdują tutaj sporo możliwości do wykorzystania w kreatywny sposób.

Agata Meble Gdańsk
Lokalizacja: Morski Park Handlowy
Adres: Przywidzka 10, 80-174 Gdańsk

Author: jaszewski

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *