Biura do wynajęcia w centrum Gdańska

Siedziba firmy, w której odbywać się będzie działalność produkcyjna może być zlokalizowana właściwie w dowolnym miejscu, pod warunkiem, że teren będzie umożliwiał odpowiedni dojazd oraz dostęp do mediów. Sprawa wygląda jednak zupełnie inaczej, jeśli chodzi o biuro, w którym będziemy przyjmować kontrahentów. Te powinno być zlokalizowane w reprezentacyjnej okolicy, a dojazd powinien być absolutnie bezproblemowy dojazd dla wszystkich klientów. Właśnie dlatego warto wynająć przestrzeń w biurowcu. Dotyczy to w szczególności przedsiębiorstw działających w dużych miastach – na przykład w Gdańsku.

1. Biurowce grupy inwestycyjnej MART
2. Biurowce w centrum Gdańska. Czemu warto?
3. Biurowce w Gdańsku. Jakie lokale oferują?

Biurowce grupy inwestycyjnej MART

Firmy działające na terenie Trójmiasta oraz okolicznych miejscowości mogą zdecydować się na wynajem powierzchni biurowej w jednym z biurowców należących do MART grupy inwestycyjnej sp. z o.o. Firma zarządza dwoma budynkami zlokalizowanymi w centralnej części Gdańska. Pierwszy z nich – biurowiec HAXO – znajduje się przy ulicy Strzeleckiej 7b, zaś drugi, Ka 5, zajmuje działkę pod adresem Kartuska 5. Obiekty oferują najemcom różnorodne lokale. Najmniejsze mają powierzchnię 20 metrów kwadratowych, zaś w największych można urządzić open space o wielkości nawet 730 metrów kwadratowych.

Biurowce w centrum Gdańska. Czemu warto?

Na szerokim wyborze lokali zalety biurowców HAXO i Ka 5 oczywiście się nie kończą. Oba wyróżniają się ciekawą architekturą, co tylko podwyższa prestiż wynajmowanych w nich powierzchni. Ich dodatkowym plusem jest też lokalizacja w centrum Gdańska – kontrahenci i pracownicy mogą więc dostać się do nich własnym samochodem, komunikacją publiczną lub rowerem. W bezpośrednim sąsiedztwie budynków znajdują się liczne restauracje, a poza tym szpital, sąd i inne obiekty administracji publicznej. Goście budynków mają ponadto dostęp do podziemnych garaży oraz zlokalizowanego przed biurowcami parkingów.

Biurowce w Gdańsku. Jakie lokale oferują?

Jak już wspomnieliśmy, lokale, które można wynająć w budynkach należących do MART są bardzo różnorodne. Niektóre biura do wynajęcia Gdańsk mają powierzchnię 20 metrów kwadratowych, co czyni je idealnym wyborem na niewielkie gabinety. Poza tymi dostępne są także lokale o największej powierzchni 500 (biurowiec HAXO) i 730 (Ka 5) metrów kwadratowych. Dzięki tak dużej wielkości z powodzeniem mogą one pełnić funkcje open space’ów nawet dla dużego zespołu. Wszystkie są zgodne ze współczesnymi standardami oraz nowocześnie i funkcjonalnie wyposażone.

Author: jaszewski

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *