Zarabianie w Internecie – ponad 300 stron informacji dla każdego

Szukałeś informacji na temat tego jak mógłbyś realnie zacząć zarabiać w internecie, ale jedyne co znalazłeś to informacje dotyczące klikania w bannery i linki z maili, na których zarobiłeś co najwyżej kilka złotych? Jeżeli na prawdę interesuję Cię temat zarabiania w internecie, nie będziesz mógł przejść obojętnie obok tej pozycji.

„Jak REALNIE zarabiać w internecie – 20 lat pracy w sieci” to książka która swoją premierę będzie miała już w maju 2021 roku. Została napisana przez osobę z 20-letnim doświadczeniem w pracy internetowej. Karol Jaszewski bo o nim mowa, to człowiek z Pomorza, a dokładniej z Kościerzyny. W 2002 jako 22-latek założył swoją firmę, którą nie przerwanie prowadzi do dzisiaj. Początkowo głównym założeniem firmy było tworzenie stron internetowych dla małych przedsiębiorstw z regionu. Nie zawsze jednak szło tak jak powinno – nie każdy płacił na czas, niektóre zlecenia ciągnęły się miesiącami, nie każdemu spieszyło się wówczas by zaistnieć w internecie a ZUS trzeba było opłacać – wspomina w książce. Przełomem okazała się zmiana taktyki, znalezienie innych, bardziej skutecznych sposobów na zarabianie w internecie. Znalezienie bardziej stabilnego źródła zarabiania pieniędzy. O tym wszystkim będziecie mieli okazji przeczytać w książce którą na początku maja 2021 ukaże się nakładem wydawnictwa Hpress.pl.

Jak zarabiać przez Internet?

To nie jest książka pisana na podobieństwo tytułów typu „Jak zarobić przez internet miliony złotych w ciągu roku”. Ja nie chciałem iść tą drogą, z dwóch podstawowych względów. Po pierwsze dlatego, że przez wszystkie lata które pracując zdalnie, nie miałem okazji zarobić aż tak dużych pieniędzy. Wiem że to możliwe, wiem że innym się udało, i wiem że jest to w zasięgu ręki. Tyle że ja nigdy nie miałem parcia by odnosić aż tak duże sukcesy. Dla mnie największym osiągnięciem było to że mogę robić w życiu to, co sprawia mi przyjemność na stopie zawodowej. W moim przypadku była to praca którą mogę wykonywać przez internet, nie tylko z własnego biura czy mieszkania, ale również z każdego innego zakątka, gdzie mogę czuć się po prostu wolnym człowiekiem. I tak już o blisko 20 lat… – dodaje Jaszewski.

Szczegółów już teraz wypatrujcie na stronie www.zarobic-online.pl i profilu portalu społecznościowego Facebook

Author: jaszewski

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *